Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 і 16 травня для студентів старших класів і молоді пройде онлайн-конференція «Digital cases for effective media communication»

02 травня 2024 року, 14:09

9 і 16 травня для студентів старших класів і молоді пройде онлайн-конференція «Digital cases for effective media communication». Про це інформує факультет журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка на своїй сторінці у Facebook.

У заході можуть взяти участь студенти, які закінчують навчання на бакалавраті і хочуть удосконалити фахову англійську мову. Конференція відбудеться 9 та 16 травня з 18:00 до 20:00 в онлайн-форматі.

У Медіахабі Університету Грінченка студенти разом із досвідченими тренерами розглянуть актуальні теми з медіамаркетингу та публічних комунікацій. Після завершення навчання учасники отримають сертифікати.

Програма безкоштовна.

Для участі в конференції потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/DFBB3svcgntshZf49.

Афіша онлайн-конференції «Digital cases for effective media communication»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]