Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 липня на круглому столі обговорять сучасні методи професійної орієнтації київських школярів

01 липня 2019 року, 17:17

9 липня о 14:30 відбудеться круглий стіл «Профорієнтація та/чи успішна кар’єра», під час якого планується обговорення сучасних методів професійної орієнтації школярів у Києві. Ініціатором заходу виступив Київський молодіжний центр.

Організатори круглого столу зіткнулись з такою проблемою: лише 10% населення України любить свою роботу (за результатами дослідження Інституту Геллапа). Крім того, майже 52% молоді працюють не за фахом (за даними Держстату), хоча й витратили багато часу та ресурсів на навчання. Київський молодіжний центр вирішив підняти проблему профорієнтації молоді як чинника правильного вибору професії.

Основною метою круглого столу є оцінка ефективності дійсних профорієнтаційних підходів та пошук способів їхнього покращення. У ході дискусії планується проаналізувати статистику профорієнтаційної роботи з молоддю у Києві, виділити сильні та слабкі сторони професійної орієнтації, вивчити профорієнтаційні потреби молоді у Києві, знайти шляхи покращення профорієнтаційної роботи з молоддю.

Учасниками заходу стануть представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших централізованих систем державних установ, громадських організацій, роботодавців.

«Запровадження на місцевому рівні профорієнтаційних програм дасть змогу молодим людям, незалежно від матеріальних можливостей та сімейних обставин, розширювати знання про світ професій та шукати своє місце у ньому», – переконана директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко.

За результатами обговорення під час круглого столу планується підписання учасниками резолюції про шляхи покращення профорієнтаційної роботи з молоддю.

Місце проведення заходу: вул. Богдана Хмельницького, 8/16 («Укрінформ»).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]