Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Аварія на інженерних мережах ПАТ «Київенерго» призвела до пошкодження капітально відремонтованого покриття на вул. Михайла Бойчука

10 лютого 2018 року, 13:01

У ході чергового огляду вулично-дорожньої мережі району працівниками КП «ШЕУ Печерського району» комунальної корпорації «Київавтодор» було виявлено руйнування дорожнього покриття, що виникло через прорив трубопроводу під проїжджою частиною на вул. Михайла Бойчука, 10-12. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

У результаті аварії на інженерних мережах на проїжджій частині утворилась просадка асфальтобетонного покриття. Бригада робітників ПАТ «Київенерго» виконала розриття проїжджої частини з метою ліквідації прориву трубопроводу.

Зазначимо, що лише минулого року зазначену ділянку вул. Михайла Бойчука було капітально відремонтовано.

Незважаючи на те, що зношеність інженерних мереж чимала, комунальна корпорація «Київавтодор», щоб уникнути подібних ситуацій, спеціально інформує ПАТ «Київенерго», ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «Київгаз» та інші служби міста про заплановані роботи та акцентує увагу на необхідних обстеженнях балансових комунікацій та виконанні їх ремонту за потреби.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua