Версія для людей із вадами зору

Бессарабський провулок тимчасово стане пішохідним

08 вересня 2016 року, 18:48

7 вересня у Департаменті транспортної інфраструктури відбулась робоча зустріч керівників структурних підрозділів, профільних департаментів КМДА та столичних громадських активістів, на якій обговорили створення тимчасової пішохідної зони під час Європейського тижня мобільності на одній із центральних площ Києва.

Організація пішохідного простору на Бессарабській площі увійшла в перелік рекомендацій експертів Світового банку, які були підготовлені в рамках створення транспортної моделі міста Києва. Нагадаємо, Європейський тиждень мобільності відбувається в Україні щороку. Кампанія спрямована на зміну місцевих транспортних схем і поведінки людей щодо використання транспортних засобів та міського простору. У довгостроковій перспективі це має призвести до покращення здоров’я та якості життя людей і збереження чистого навколишнього середовища. Організаторами Європейського тижня мобільності у Києві цього року виступили КМДА, громадські організації та активісти (Асоціація велосипедистів Києва, Екоцентр, ГО «Світ освіт», представники Ради з урбаністики Києва тощо.

Перший крок до перетворення Бессарабської площі на пішохідну зону планується з 17 до 18 вересня з відповідним перекриттям руху транспорту на Бессарабському провулку – території між Бессарабським ринком та ТРЦ «Арена-Сіті». Наступним етапом стане зміна статусу цього місця з тимчасової пішохідної зони на постійну у вихідні та святкові дні. На початку 2017 року, за умов успішного тестування та відгуків киян і гостей столиці, пілотний проект по пішохідній Бессарабській площі буде втілено на постійній основі.

«Ми орієнтовані на людей і намагаємось якісно задовольняти їх транспортні потреби. Створення пішохідної зони на Бессарабській площі, перш за все, забезпечить безпечні і комфортні умови пересування для киян та гостей міста однією з найбільш навантажених площ столиці. Крім того, ми розглядатимемо доцільність перенесення існуючих та створення нових пішохідних переходів. З 17 вересня проект втілюватиметься у пілотному режимі, після чого розглядатиметься створення пішохідного простору на Бессарабці на постійній основі», – зауважив Сергій Майзель.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua