Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Безпека паркового простору: наносквер у Святошинському районі оснастили 5-ма камерами відеоспостереження та двома кнопками тривоги (+відео)

28 квітня 2021 року, 15:17

Ремонт скверу, що розташований на бульварі Академіка Вернадського, між вулицею Депутатською та проспектом Перемоги, виконали у 2019-2020 роках. Його головним елементом став пам’ятник Володимиру Вернадському – видатному українському вченому, першому президенту Академії наук. Тому це місце має символічну назву «Наносквер».

Площа скверу становить 0,67 га. Він має протяжність близько 300 м. Під час капремонту було влаштовано мережу доріжок, встановлено сучасні лави та нові урни. В оновленому сквері працює 5 камер відеоспостереження та 2 тривожні кнопки.

 «Коли у 2019 році починали його ремонтувати, ми навіть не уявляли, що вживу він буде таким яскравим. Ввечері він взагалі не схожий на інші. І все завдяки перголам та аркадам із підсвіткою, які додають простору особливого настрою. У кожного місця має бути своя впізнавана фішка», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Загалом у сквері встановлено 2 перголи над лавами (конструкції із повторюваних секцій, що з’єднуються між собою брусами) та 4 аркади (групи металевих арок над доріжками). У металеві конструкції вмонтовано світильники, які створюють у вечірній час своєрідні світлові лінії та тунелі.

Окрім цього, під час капремонту було влаштовано газони, висаджено більше 1000 кущів та близько 50 дерев, серед них сакури, катальпи та платани. У сквері також прокладено поливо-зрошувальну систему.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]