Версія для людей із вадами зору

Біля ТРЦ «Ocean Plaza» замінили 100 м зношеної магістральної тепломережі та відновили асфальт

09 червня 2021 року, 17:34

Сьогодні завершено відновлення асфальтного покриття проїжджої частини на вул. Антоновича, 176 біля ТРЦ «Ocean Plaza», де попередньо сталося пошкодження магістральної тепломережі.

Ремонтні роботи були розпочаті 27 травня та здійснювалися у два етапи. Спочатку демонтували старий трубопровід та гідроізоляцію, замінили частину пошкодженої мережі та менш ніж за 2 доби відновили транспортний рух. Згодом розпочали заміну усієї зношеної ділянки, де пролягає трубопровід діаметром 1000 мм. У ремонтних роботах були задіяні три аварійні бригади КП «Київтеплоенерго» та 14 одиниць спецтехніки.

Нагадаємо, пошкодження тепломережі біля ТРЦ «Ocean Plaza», з витоком води на проїжджу частину, сталося 27 травня через зношеність мережі. Його виявили під час гідравлічних випробувань тепломереж (це обов’язкова передумова підготовки теплоенергетичного комплексу до опалювального сезону згідно з Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378). Магістральний трубопровід на вул. Антоновича експлуатувався з 1987 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua