Версія для людей із вадами зору

Через погодні умови та скупчення автотранспорту низка трамвайних та тролейбусних маршрутів курсують без дотримання графіку руху

25 липня 2018 року, 20:37

У КП «Київпастранс» повідомили, що станом на 20:30 через погодні умови та скупчення автотранспорту курсують без дотримання графіку руху трамвайні та тролейбусні маршрути на вул. Щусєва, вул. Грекова, вул. Святошинській, вул. Теліги, вул. Індустріальній, просп. Перемоги, вул. Борщагівській, вул. Автозаводській, вул. Кирилівській, в районі ст. м. «Шулявська» та ст. м. «Берестейська».

На Борщагівській лінії швидкісного трамваю рух відновлено, проте без дотримання графіку через скупчення автотранспорту в районі перехрестя вул. Жилянської та вул. Старовокзальної.

Крім того, тимчасово заблоковано рух тролейбусів маршрутів №№ 22, 27, 30, 42 на виїзді з Індустріального провулка на вул. Гетьмана через пошкодження контактної мережі. На місце направлено відповідальні служби.

Детальніше про тимчасові зміни руху транспорту можна дізнаватися за посиланням: https://kpt.kiev.ua/accidents/.

Зазначимо, що у столиці рятувальні служби продовжують долати наслідки негоди.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua