Версія для людей із вадами зору

Департамент культури спільно з благодійним фондом Happy Paw відкриє виставку у Музеї Ханенків

29 липня 2021 року, 16:17

У Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбудеться презентація соціального проєкту та однойменної інформаційно-постерної виставки «Знайди свого в музеї», реалізованих спільно з благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам Happy Paw. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Як зазначили у Департаменті культури, проєкт – перша колаборація чільного музею світового мистецтва в Україні з організаціями та активістами зоозахисного руху. Просуваючи цінності біоетики, відповідального й гуманного ставлення до тварин, проєкт поширює практичну інформацію про різні способи допомоги безпритульним тваринам: від підтримки діяльності притулків до адопції.

«Це дуже важливий проєкт для нас. Ми прагнемо не тільки привернути увагу до проблеми безпритульних тварин в Україні, але і знайти домівки кожному з героїв колажів», – розповіли представники благодійного фонду Happy Paw.

Презентація відбудеться 30 липня о 17:00 в Музеї Ханенків за адресою: вул. Терещенківська, 15-17.

Виставка працюватиме до 15 серпня.

Вхід вільний.

Акредитація представників ЗМІ: d.sukhostavets@khanenko.museum – Дарія Сухоставець, 050-183-06-20.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua