Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Депутати Київської міської ради звернулись до міст-побратимів Києва з метою отримання негайної реакції міжнародної спільноти на ескалацію загрози щодо України з боку країн-агресорів

13 березня 2022 року, 14:46

Депутати Київської міської ради звернулись до міст-побратимів Києва з метою порушення на рівні керівництва їх країн питання введеня безпілотної зони на території України або надання військових літаків для підвищення обороноздатності країни.

Таке звернення було прийнято сьогодні, 13 березня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання більшістю депутатів.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, 18 днів Україна героїчно протистоїть агресії Російської Федерації, всі ці дні найбільшу європейську країну в центрі Європи намагаються знищити.

«Всупереч правилам ведення війни Російська Федерація атакує з повітря цивільні об'єкти: житлові будинки, дитячі садки та школи, лікарні та пологові будинки. Гинуть не лише військові, а й мирні жителі та діти. Харків, Чернігів, Житомир, Маріуполь, Чугуїв, Ізюм, Буча, Ірпінь, Біла Церква – це не повний список українських міст, які ворог намагається зрівняти з землею у прямому значенні. Вогонь ведеться з територій Російської Федерації та Республіки Білорусь прицільно на ураження вночі», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради нагадав, що 26 квітня 1986 року сталася катастрофа, яка на сьогодні вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так й за обсягом економічних збитків.

«Наразі під контролем Російської Федерації знаходиться Чорнобильська АЕС, окупанти тримають у заручниках 95 працівників. Водночас ворожі війська захопили Запорізьку АЕС, яка є найбільшою в Європі та налічує шість енергоблоків. Якщо вибух на цій АЕС станеться, то наслідки будуть руйнівними не тільки для України, а й для всього світу. Катастрофа такого масштабу перевищіть усі попередні ядерні аварії. Депутатський корпус Київської міської ради звертається до міст-побратимів Києва із закликом порушити на рівні керівництва своїх країн питання введення безпілотної зони на території України або надання військових літаків для підвищення обороноздатності, а також посилення санкцій відносно Російської Федерації», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що депутати Київської міської ради також звернулись до міста Мінськ, оскільки переконані, що мирні жителі Білорусі не хочуть війни з Україною.

«Ми закликаємо мирне населення столиці Республіки Білорусь не реагувати на провокації Російської Федерації та не брати участі в війні на території України. Переконані в тому, що мирні жителі сусідньої країни не хочуть війни, оскільки вона принесе тисячі людських жертв і економічний крах. Українці захищають свої кордони, свою незалежність, свою державу. Ми не агресор, але оброняємось агресивно», – наголосив Володимир Бондаренко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]