Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Для столичних педагогів і учнів оновили рекомендації та поради щодо дистанційного навчання

18 грудня 2020 року, 11:36

Після зимових канікул, із 11 січня 2021 року, освітні заклади Києва працюватимуть у дистанційному форматі. У звичайному режимі залишаться працювати лише дитячі садочки. Департамент освіти і науки КМДА оновив рекомендації щодо навчання в дистанційному форматі для всіх учасників освітнього процесу.

«За результатами опитування керівників шкіл Києва, понад 80% бажають працювати за чіткими зрозумілими правилами. Тому ми  підготували поради та рекомендації для всіх типів закладів: загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. Для підвищення професійної майстерності педагогів заплановано майстер-класи, семінари, тренінги в онлайн-форматі. На допомогу керівникам освітніх установ буде надано Google-календар подій. Тут для себе знайдуть цікаву інформацію всі учасники освітнього процесу. Психологи надаватимуть свої рекомендації: як створити святковий комфортний настрій у період, коли сім’я залишається вдома в замкненому просторі та багато інших професійних цікавих рекомендацій», – сказала директорка Департаменту Олена Фіданян.

Також адміністраціям закладів освіти рекомендовано інформувати громадськість про режим роботи в період карантину: розміщувати аудіозвернення, роз’яснення на сайті, інформаційних стендах та в соціальних мережах. Нагадаємо, що спілкування між учасниками освітнього процесу, наради, семінари та зустрічі у період карантинних обмежень відбуватимуться в онлайн-форматі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]