Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дорожники готові до належного утримання доріг у випадку різкого погіршення погоди – Олександр Густєлєв

13 листопада 2017 року, 13:44

 

Комунальна корпорація «Київавтодор» готова до зимового утримання вулиць та доріг міста. Із 1 листопада усі шляхово-експлуатаційні підприємства корпорації чергують у цілодобовому режимі, аби забезпечити своєчасне реагування у випадку різкого погіршення погодних умов. Про це під час брифінгу розповів голова КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

«Разом з допоміжною підготовлено 380 одиниць техніки, з них 345 одиниць - снігоприбиральної. Заготовлено 38 тисяч тонн солі, 35 тисяч тонн піску та 10 тисяч тонн піщано-соляної суміші. Також заготовлений двотижневий запас паливно-мастильних матеріалів: 86 тисяч літрів дизпалива, 35 тисяч літрів газу та 44 тисячі літрів бензину», – зазначив Олександр Густєлєв.

Він додав, що для недопущення ожеледиці «Київавтодор» продовжуватиме використовувати сіль та пісок, адже це найбільш ефективні та дешеві засоби.

«Сьогодні більшість реагентів, що використовуються в світі, – похідні від звичайної солі. Домішки інших хімічних речовин дещо вдосконалюють, але при цьому значно здорожують реагент. Ціна таких засобів більш як у 10 разів вища за вартість солі. До того ж низка провідних європейських столиць відмовились від хімічних реагентів, окрім солі», – резюмував голова КК «Київавтодор».

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]