Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дорожники ремонтують підземні переходи на Європейській площі

31 травня 2022 року, 9:43

У підземних переходах на Європейській площі триває ремонт. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Наразі у першому переході співробітники КП ШЕУ Шевченківського району завершують ремонт стелі. Вже відновлено освітлення та відремонтовано зливоприймальну систему. Найближчим часом заплановано роботи з облицювання парапетів», – розповів Микола Поворозник.

На другому переході (Європейська площа – ріг Володимирського узвозу) завершили ремонт сходів та майданчиків. Триває ремонт освітлення, стелі та зливоприймальної системи.

Микола Поворозник нагадав, що за останні три місяці у Києві вже відремонтували низку підземних переходів, зокрема: на площі Перемоги, перетині вулиць Дорогожицький – Теліги, вул. Теліги – ст. метро «Дорогожичі», вул. Теліги – вул. Ольжича, площі Льва Толстого та на Майдані Незалежності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]