Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ганна Старостенко: Для реабілітації та оздоровлення маленьких киян створять «Центр реабілітації для дітей»

10 червня 2021 року, 15:36

У столиці шляхом реорганізації санаторно-курортних закладів створять «Центр реабілітації для дітей». За відповідне рішення проголосувало 89 депутатів Київської міської ради.

Як зауважила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, це дозволить підвищити якість послуг із реабілітації та оздоровлення дітей із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного та інших профілів більше, ніж для 11 тисяч дітей.

«На сьогодні у Києві потребують реабілітації та оздоровлення більше 11,3 тисячі дітей із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного та інших профілів, які перебувають під наглядом лікарів амбулаторних закладів. Тож міська влада прагне покращити якість послуг у відповідних санаторно-курортних закладах, а також забезпечити безперервний процес надання таких послуг», – розповіла Ганна Старостенко.

Крім того, як пояснила заступниця голови КМДА, оптимізація витрат на утримання закладів й укладання договору з НСЗУ, зокрема на закупівлю послуг з реабілітації дітей, дозволить знизити навантаження на бюджет Києва, залучити додаткове державне фінансування та інвестувати у розвиток санаторіїв.

Серед найбільших переваг функціонування «Центру реабілітації для дітей» Ганна Старостенко виокремила забезпечення системної реабілітації та лікування дітей, які знаходяться під амбулаторним наглядом лікарів, створення єдиної системи управління якістю надання послуг та управління персоналом, а також гнучкої системи розподілу ресурсів між закладами та можливість зміцнювати їх матеріально-технічну базу.

Зазначимо, що рішення Київради передбачає приєднання восьми дитячих спеціалізованих санаторіїв «Орлятко», «Озерний», «Ялинка», «Лісний», «Лісова поляна», «Салют», «Ластівка» та «Дружний» до комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічні туберкульозна лікарня», а також його перейменування на «Центр реабілітації для дітей».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]