Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ганна Старостенко: Із 5 липня Центр вакцинації проти COVID-19, створений на базі МВЦ, працюватиме щодня

02 липня 2021 року, 11:31

Центр вакцинації проти COVID-19, створений на базі Міжнародного виставкового центру, із 5 липня працюватиме щодня – із 10:00 до 17:30. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«За останній місяць у столиці кількість зроблених щеплень зросла у 2,7 рази – зі 125 тисяч на початку червня до 344 тисяч наприкінці. При цьому кількість повністю імунізованих киян збільшилася майже у 5,5 рази. Це досить вагомі показники для нарощування темпів вакцинації, тож ми ухвалили рішення змінити графік роботи Центру на щоденний», – пояснила вона.

Ганна Старостенко нагадала, що із документів при собі необхідно мати паспорт та мобільний телефон із SMS-повідомленням про підтвердження запису. Крім того, для швидкого проходження процедури вакцинації бажано мати підписану декларацію із сімейним лікарем. Вона також запропонувала киянам заздалегідь записуватися через портал Helsi.me на конкретну дату та час.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]