Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Станція метро «Палац спорту» не працюватиме на вхід та вихід 4 липня із 8:30 до 13:30 у зв’язку із антитерористичними навчаннями

02 липня 2021 року, 11:46

У зв’язку із проведенням антитерористичних навчань за участю правоохоронних органів станція «Палац спорту» не працюватиме на вхід та вихід 4 липня з 8: 30 до 13:30. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Водночас зазначимо, що пересадочний вузол «Палац спорту» – «Площа Льва Толстого» працюватиме у звичайному режимі.

У метрополітені перепрошують за тимчасові незручності.

Нагадаємо, за повідомленням СБУ, у центрі столиці 4 липня відбудуться планові антитерористичні навчання на об’єкті масового перебування людей. 

Навчання проведе Антитерористичний центр при ГУ Служби безпеки України у м. Києві та Київській області спільно з Посольством Держави Ізраїль в Україні за організаційної підтримки Штабу АТЦ СБУ.

Як ідеться в повідомленні, тренування пройдуть у Печерському районі на базі Хоральної синагоги Бродського за участю підрозділів Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та органів державної влади.

Під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу.

СБУ закликає гостей і мешканців столиці зберігати спокій, із розумінням ставитися до можливих обмежень та незручностей, належним чином реагувати на законні дії правоохоронців.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]