Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ганна Старостенко: Створення умов для якісної медичної реабілітації, паліативної допомоги та соціальної адаптації дітей – мета реорганізації будинків дитини

10 лютого 2021 року, 16:48

Головна мета реорганізації дитбудинків – це створення умов для якісної медичної реабілітації, паліативної допомоги та соціальної адаптації. Проект рішення Київської міської ради про реорганізацію Київського міського будинку дитини «Берізка» та Київського міського будинку дитини ім. М. М. Городецького підтримала Постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

Реорганізація полягає у злитті двох будинків дитини та створення на їх базі КНП «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям».

«Цінність Центру полягатиме у забезпечені мультидисциплінарної роботи над кейсом кожної дитини. Тобто дитині надаватиметься допомога від лікарів та фахівців різних профілів. Наша мета – запобігти тяжкій інвалідизації дитини та створити необхідні умови для її медичної реабілітації та соціальної адаптації до подальшого життя», – зазначила Ганна Старостенко.

Вона додала, що важливо забезпечити індивідуальні потреби дитини у медичній, психологічній та соціальній реабілітації.

Така сучасна модель медико-соціальної реабілітації дитини передбачає комплекс заходів. Вони спрямовані на досягнення та підтримання оптимального рівня функціонування дитини в її середовищі. Йдеться про медичну реабілітацію, психолого-педагогічну корекцію, логокорекцію.

Зазначимо, що концепцію функціонування та розвитку Центру розробив та презентував під час засідання Комісії Департамент охорони здоров’я КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]