Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Ганна Старостенко відзначила премією «Подія року» театральний проект «Оскар і Рожева Пані»

29 березня 2016 року, 10:47

У рамках церемонії вручення театральної премії «Київська пектораль» заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко вручила спеціальну премію «Подія року» театральному проекту «Оскар і Рожева Пані».

«Цьогоріч номінація «Подія року» особлива тим, що вперше мистецький проект не просто відображає драму минулого або фантазію майбутнього, а звертає увагу суспільства на екзистанційні проблеми, які стоять перед окремими родинами. Це виклик для нас усіх. Що може бути важливіше, ніж опіка за дітьми, а особливо за тими, хто потребує постійної підтримки», – зазначила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

«Оскар і Рожева Пані» (Oscar et la dame rose) – це тринадцять щемливих листів безнадійно хворого хлопчика Оскара до Бога. У своїх посланнях приречений малюк благає Всевишнього про милосердя, про радість хоча б в останні дні життя, про гармонію та любов у цілому світі. Посередником поміж Богом та людьми для Оскара стає жінка, яка колись виступала на цирковій арені у ролі боксера, тепер – сестра милосердя, Рожева Пані.

Кошти, які збираються у рамках цього благодійного проекту, що розпочався ще у жовтні минулого року, спрямовуються на потреби та допомогу важкохворим дітлахам.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua