Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Гідрослужби «Київавтодору» працюють у посиленому режимі і моніторять місця можливих підтоплень: дощ прогнозують до кінця доби і протягом ночі

12 квітня 2023 року, 12:04

Гідрослужби столиці працюють у посиленому режимі і моніторять місця можливих підтоплень. Дощ прогнозують до кінця доби і протягом ночі. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Наразі великих підтоплень не виявлено. Однак є незначний застій води на вулиці Стеценка. Бригада гідрослужби працює на місці.

Зазначимо, що всі зливостоки на вулиці Стеценка напередодні дощів були додатково прочищені. Проблему з підтопленням цієї вулиці може вирішити лише реконструкція з прокладанням нового колектору.

Загалом комунальна корпорація має 91 одиницю спецтехніки і спецзасобів для ремонту й очистки системи зливової каналізації. Зокрема, мотопомпи, гідромонітори, насосні станції.

«Київавтодор» просить водіїв бути уважними на мокрому покритті, дотримуватись швидкісного режиму.

У разі виявлення підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах слід звертатись до диспетчерської підприємства за телефоном: 044-284-74-19.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]