Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Готові прогони Шулявського мосту перемістили у проєктне положення – Микола Поворозник (+фото)

04 грудня 2019 року, 14:45

Голландські фахівці перемістили готові прогони 0-1 та 1-2 Шулявського мосту в проєктне положення, з’єднавши їх із прогоном над проспектом Перемоги. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Конструкцію вагою понад 540 тонн буквально за 40 хвилин перемістили у проєктне положення. Після стикування частин мосту розпочнуться дорожні роботи: влаштування асфальтобетонного покриття та встановлення технічних засобів організації дорожнього руху. Наразі продовжується спорудження підходів шляхопроводу із вулиць Вадима Гетьмана та Олександра Довженка, лівоповоротних і правоповоротних з’їздів. Фахівці прокладають інженерні мережі, зокрема, контактну мережу та зовнішнє освітлення», – розповів Микола Поворозник.

Він додав, що Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку розглянула питання викупу цеху № 5 Акціонерного товариства «Перший київський машинобудівний завод».

«Маємо позитивний висновок комісії, тож наразі не бачу перешкод для продовження робіт із будівництва транспортної розв’язки», – підкреслив Микола Поворозник.

Переміщення прогонів Шулявського шляхопроводу

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]