Версія для людей із вадами зору

Ілля Сагайдак: «Ми звільнимо столицю від хаотичного паркування авто, що перешкоджає вільному руху іншого транспорту та пішоходів»

13 квітня 2016 року, 17:47

Заступник голови КМДА Ілля Сагайдак та директор КП «Київтранспарксервіс» Артем Шамрай проінспектували з евакуатором центральну частину міста на наявність неправильно припаркованих авто.

Під час інспекції на вул. Пушкінській було евакуйовано два транспортні засоби, які загороджували проїжджу частину, заважали іншим учасникам дорожнього руху, створюючи затори на дорозі.

«Сьогодні власним прикладом ми показали наскільки швидко можуть працювати евакуатори, як відбувається їхня взаємодія з міською поліцією. Буквально 50 метрів від міської держадміністрації ми зафіксували хаотичне паркування. Авто залишені безпосередньо на пішохідних переходах, на проїжджій частині та біля знаків «Паркування заборонено». Ми звільнимо столицю від хаотичного паркування, яке перешкоджає вільному руху іншого транспорту і пішоходів», – наголосив Ілля Сагайдак.

Також заступник голови КМДА зазначив, що евакуаторів у місті недостатньо, аби швидко співпрацювати з поліцією. Він наголосив на необхідності якнайшвидшого внесення змін до чинного законодавства, аби мати можливість заочно штрафувати порушників.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua