Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 22 червня буде обмежено рух шляхопроводом на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею у напрямку центру міста

12 червня 2019 року, 18:37

Із 22 червня буде розпочато капітальний ремонт шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський – Святошин (біля платформи «Борщагівка»). Із 00:00 22 червня рух у напрямку центру міста буде обмежено. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Попередньо споруду було визнано аварійно небезпечною. Технічний стан підтримувався протиаварійними заходами КП «Київавтошляхміст», що входить до складу КК «Київавтодор». Востаннє шляхопровід капітально ремонтувався у 1965 році.

Першим етапом робіт буде ремонт трамвайного полотна, тротуарів та проїжджої частини у напрямку центру міста, який планується завершити до кінця поточного року.

Як зазначають у комунальній корпорації, ремонтні роботи на трамвайному полотні – це першочергова задача, аби якнайшвидше відновити рух трамваїв. Із початком нового дорожньо-будівельного сезону 2020 року буде розпочато другий етап робіт – ремонт проїжджої частини і тротуарів у напрямку Кільцевої дороги.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]