Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із міркувань безпеки акція «Біжу за мову» змінює формат на онлайн

22 серпня 2023 року, 10:41

На забіг із нагоди Дня Незалежності «Біжу за мову» зареєструвалися понад 600 людей, третина з них – діти. Тому організатор акції – Всеукраїнський Рух «Єдині» – із міркувань безпеки змінює формат забігу на онлайн. Учасники можуть бігти не лише 24 серпня, а коли їм буде зручно до 1 вересня.

«Безпека кожного учасника для нас пріоритет. Події останніх днів, консультації з міською владою та рекомендації від КМДА не залишили сумнівів – мусимо вжити ще більших заходів безпеки, щоб уникнути скупчення. Тож ми змінюємо формат заходу та закликаємо всіх учасників бігти онлайн у своєму місті й районі неподалік від укриття», – йдеться в повідомленні організаторів.

Учасників забігу закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та попередньо ознайомитись із тим, скільки часу знадобиться, щоб вчасно дістатися до безпечного місця. А після оголошення тривоги не продовжувати бігти дистанцію та одразу вирушати до укриття.

Номери учасників, медалі з вказанням кілометражу дистанції, листівки та інший вміст стартового набору можна отримати в пунктах видачі слотів в укритті з 09:00 до 18:00 з 23 до 26 серпня (локацію повідомлять кожному листом на пошту).

Нагадаємо, що мета забігу – підтримати земляків, які наразі знаходяться в окупації та не можуть спілкуватися українською під страхом смерті, а також тих, хто на прифронтових територіях боїться осуду, помилок і думає, що вчити українську вже пізно.

Щоб якомога більше людей долучити до переходу на українську мову та розширити український культурний простір, «Єдині» закликають активно підтримати акцію: приєднуватись онлайн зі своїми родинами, робити сторіз і світлини та позначати сторінки Руху «Єдині» у дописах із хештегом #біжу_за_мову.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]