Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КМДА підсвітили синьо-жовтими кольорами до 30-ої річниці підняття українського національного прапора над будівлею

24 липня 2020 року, 23:19

Із нагоди 30-ої річниці підняття українського національного прапора над столицею будівлю Київської міської державної адміністрації підсвітили синьо-жовтими кольорами. 

Нагадаємо, 24 липня 1990 року, за 13 місяців до офіційного проголошення незалежності України, за протокольним рішенням президії Київської міської ради біля будівлі Київської міської державної адміністрації та Київради вперше підняли національний прапор. Його підняв тодішній заступник голови Київради Олександр Мосіюк. Тоді на Хрещатику зібралося близько 200 тисяч осіб з усієї України.

Також варто зазначити, що до урочистої річниці Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва підготував святкову тематичну експозицію. Побачити світлини, архівні відеоматеріали та сам стяг, який замайорів над столицею 30 років тому, можна там до 30 липня. 

Підсвічення КМДА до 30-ої річниці підняття українського національного прапора над будівлею

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]