Версія для людей із вадами зору

Канцлер Австрії Курц привітав Віталія Кличка з переобранням мером Києва

19 листопада 2020 року, 13:21

Канцлер Австрії Себастьян Курц привітав Віталія Кличка з переобранням міським головою Києва. Відеозвернення канцлера Віталій Кличко оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Дорогий Віталію! Хочу від щирого серця привітати тебе з відмінним результатом та перемогою на виборах мера Києва. Це є підтвердження довіри до тебе киян. І підтвердження того, що ти добре працював, і кияни хочуть, щоб ти продовжив цю роботу. Всього найкращого у твоїй діяльності! І я буду радий, якщо незабаром ми знову зустрінемося! Всього найкращого!» – додав Себастьян Курц.

Також Віталія Кличка з переобранням мером Києва привітали колеги – мери європейських міст. Зокрема: Праги, Братислави, Афін, Кракова, Познані, Флоренції, Тампере. А також мери Чикаго, Анкари, Ріо-де-Жанейро, Стамбула та Кіото.

«Дякую всім нашим друзям і партнерам, які підтримують Київ та Україну!» – написав Віталій Кличко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua