Версія для людей із вадами зору

Капітально відремонтують шляхопроводи на перетині вулиці Богатирської та проспекту Степана Бандери

07 лютого 2019 року, 14:00

Для значного поліпшення безпеки всіх учасників дорожнього руху капітально відремонтують шляхопроводи на перетині вулиці Богатирської та проспекту Степана Бандери. Проект відповідних робіт затверджено розпорядженням КМДА, інформує заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Зокрема, передбачено капітальний ремонт шляхопроводу на магістральній вулиці Богатирській, оновлення дорожнього покриття і тротуарів. Техніко-економічні показники проекту схвалено експертним звітом Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція». У поточному році на вказані роботи виділено 11 млн грн, вони надійдуть із дорожного фонду.

Нагадаємо, що у 2018-му році завершено капітальний ремонт шляхопроводів на Нивках, бульварі Лепсе, проспекті Палладіна, на перетині вулиць Кирилівської та Олени Теліги, а також мостів на Одеській площі, проспекті Науки, на вулицях Малинській, Залізничній тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua