Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ затвердив порядок роботи системи спецперепусток у транспорт на випадок значного погіршення епідемічної ситуації

21 грудня 2021 року, 14:47

У Києві затвердили тимчасовий порядок функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи керування спеціальними перепустками «Карантин». Відповідне рішення затверджено протоколом засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації № 19 від 10.12.2021 року.

За словами першого заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексія Кулеби, наразі київська влада не планує запроваджувати спецперепустки чи обмежувати роботу громадського транспорту.

«Це технічне рішення, яке дозволить за виняткової потреби швидко запровадити такий інструмент. Наразі таких планів немає», – наголосив Олексій Кулеба.

Він додав, що запровадження обмежень залежить від рівня захворюваності та епідемічних показників.

«Наразі вакцинація – це єдиний спосіб запобігти майбутнім локдаунам та потраплянню у «червону зону». Закликаю всіх, хто ще не вакцинувався, зробити це у найближчому пункті щеплення. Будьте свідомими – дотримуйтеся карантинних обмежень, бережіть себе та оточуючих. Місто зі свого боку готове до будь-яких сценаріїв розвитку», – сказав перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]