Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці з 7 грудня встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки: як працюватимуть транспорт і ТРЦ

06 грудня 2021 року, 20:12

У столиці з 7 грудня почнуть діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Перелік обмежень встановлено Постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

Окрім того, протоколом № 78 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА у місті встановлено додаткові обмеження.

Тож із 00:00 7 грудня додатково в місті Києві заборонено:

  • пасажирам, окрім осіб, які не досягли 18 років, користуватися послугами громадського транспорту (автомобільним, електричним, у тому числі метрополітеном) без наявності у них негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини від COVID-19, який може бути застосовано протягом 30 днів від дати введення дози; або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання особи від зазначеної хвороби;
  • відвідування ТРЦ особами, які не досягли 18 років, без супроводу дорослих, які мають негативний ПЛР-тест на COVID-19 або експрес-тест на визначення антигена строком дії 72 години; або «зелений» COVID-сертифікат; або документ про одужання.

Контроль за дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів мають забезпечити районні в місті Києві державні адміністрації, ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві, ГУ Національної поліції в місті Києві, Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, КП «Муніципальна охорона».

Нагадаємо, що повний перелік протиепідемічних обмежень, передбачених для «жовтої» зони, встановлено Постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]