Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада погодила призначення на посади двох заступників голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень

15 листопада 2018 року, 12:50

Київрада погодила сьогодні призначення Марини Хонди та Володимира Слончака на посади заступників голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Марина Хонда і Володимир Слончак – висококваліфіковані працівники, мають високий рівень професійних знань, значний досвід роботи на керівних посадах.

Марина Петрівна Хонда – із 12 листопада 2012 року і до цього часу очолює Департамент суспільних комунікацій. Народилась 19 листопада 1979 року. Має вищу освіту. У 2001 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, правознавство, магістр права. Кандидат юридичних наук. Заслужений юрист України. Стаж державної служби – понад 14 років.

Із 2001 року до 2008 року працювала у секретаріаті Київської міської ради, де пройшла шлях від провідного спеціаліста-юрисконсульта до заступника начальника управління правового забезпечення. У виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) працює із 2010 року. Зокрема, у серпні 2010 р. призначена на посаду начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю. Бере активну участь у розробленні проектів нормативно-правових актів, які вкрай необхідні та актуальні для міста Києва в умовах сьогодення.

Володимир Вікторович Слончак із 2016 року очолює управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради.

Народився 26 липня 1984 року. Має вищу освіту, у 2008 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом (МАУП), правознавство. Кандидат юридичних наук. Заслужений юрист України.

Стаж служби в органах місцевого самоврядування – 12 років 10 місяців.

Із 2005 року до нинішнього часу працює у секретаріаті Київської міської ради, де пройшов шлях від головного спеціаліста до начальника управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради.

Із 2015 року здійснює представництво територіальної громади Києва в особі Київської міської ради у наглядовій раді приватного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд», обіймаючи посаду голови наглядової ради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]