Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада погодила призначення Владислава Андронова на посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень

14 травня 2022 року, 15:26

Київрада погодила призначення Владислава Андронова на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. За відповідне рішення проголосували 67 депутатів.

Владислав Андронов народився 19 червня 1971 року в місті Києві. Закінчив у 1993 році Київський державний економічний університет та отримав вищу освіту зі спеціальності «фінанси та кредит», має великий досвід управлінської роботи та роботи в сфері приватного інвестиційного бізнесу. У період з 1999 до 2003 року перебував на посаді голови правління Міжрегіональної Ради солідарних профспілок України. Із 2004 до 2017 року – заступник генерального директора ТОВ «КУА «Інвестиційні ресурси».

У 2017 році на підставі результатів конкурсу був призначений розпорядженням Кабінету Міністрів України державним секретарем Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Відповідно до розпорядження Київського міського голови від 02.03.2020 № 130 призначений радником Київського міського голови з питань економіки та фінансів.

На теперішній час – секретар постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У 2020 році Владислава Андронова обрано депутатом Київської міської ради IX-го скликання в єдиному багатомандатному виборчому окрузі міста Києва (Шевченківський район).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]