Версія для людей із вадами зору

Київрада спрямувала планових 25 млн грн на організацію фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА

22 лютого 2018 року

Київрада спрямувала планових 25 млн грн на організацію  фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до Міської комплексної цільової програми “Молодь та спорт столиці”. 

Йдеться про фактичне виділення 25 мільйонів гривень з міського бюджету на організацію фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок 2017/2018.

“25 мільйонів гривень на організацію проведення чемпіонатів – це зобов’язання, яке взяло на себе місто ще в минулому році. Відповідну суму ми передбачили в бюджеті Києва на 2018 рік. Ці кошти мають бути витрачені лише на речі, пов’язані з інфраструктурою, безпекою та благоустроєм. Решту витрат бере на себе УЄФА. Аби ці 25 мільйонів уже почали використовувати за цільовим призначенням, ми сьогодні прийняти зміни до міської цільової програми “Молодь та спорт столиці” на ‎2016-2018 роки. Це фактично дає старт початку робіт з боку міста”, – зазначив депутат Київради Андрій Странніков.

За його словами, такий захід стане черговим поштовхом до популяризації України на міжнародній арені. А це, у свою чергу, сприятиме збільшенню туристичних потоків. Тільки на фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок 2017/2018 очікується 120 тисяч гостей – як іноземних, так і внутрішніх.

Відповідно до збільшення кількості туристів збільшується і туристичний збір, який поповнює бюджет міста. Так торік столиця зібрала 25 мільйонів гривень, що на чверть більше ніж у 2016-му.

Рішення підтримали 82 депутати.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua