Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київська міська рада звернеться до Верховної Ради щодо надання дозволу на проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн

21 липня 2021 року, 11:51

Київська міська рада звернеться до Верховної Ради України щодо надання дозволу на проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн. Про це повідомив депутат Київської міської ради, член Постійної комісії бюджету та соціально-економічного розвитку Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у мережі Facebook.

Як зазначив депутат, ситуація з пандемією коронавірусу показала усьому світу, що треба вміти бути готовим оперативно адаптуватись до нових умов життя. У випадку коронавірусу – адаптуватись до онлайн формату спілкування та роботи.

«Враховуючи те, що ми не можемо виключати нову хвилю коронавірусу, який мутує, та запровадження локдауну, маємо зробити все можливе, аби міська рада в будь-яких умовах продовжувала ефективну роботу. У зв’язку з цим ми зареєстрували проєкт звернення до Верховної Ради України про необхідність внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо проведення засідань дистанційно», – зазначив Дмитро Білоцерковець.

За словами депутата, проєктом рішення пропонується внести зміни до законодавства, та повноцінно дозволити міській раді проведення пленарних засідань та постійних комісій онлайн.

«Наразі така можливість є, але це стосується обмеженого кола тем, що неправильно, адже щодня у міської влади виникає чимало питань, які потребують оперативного реагування. Крім того, чому комітети Верховної Ради України мають можливість у режимі онлайн розглядати будь-які питання під час локдауну, а комісії міських рад цієї опції позбавлені», – наголосив Дмитро Білоцерковець.

Депутат додав, що підтримання запропонованих у проєкті пропозицій Верховною Радою призведе до того, що міським радам не потрібно буде чекати для розв’язання важливих питань міста. Усі питання будуть вирішуватись оперативно, у звичному режимі, але онлайн. Єдина обов’язкова вимога – пряма трансляція таких засідань на офіційному сайті міських рад для максимальної публічності та гласності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]