Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Сьогодні на засідання Київради депутатів допускали тільки за наявності COVID-сертифіката або негативного ПЛР- чи експрес-тесту

04 листопада 2021 року, 10:52

На сьогоднішнє засідання Київради депутатів допускали тільки за наявності COVID-сертифікату, негативного ПЛР- чи експрес-тесту або документу про одужання від коронавірусу. Про це під час засідання Київської міської ради заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Ми сьогодні проводимо засідання в умовах обмежень «червоної» зони. І повинні неухильно дотримуватися протиепідемічних правил, за якими живуть кияни. Оскільки така кількість депутатів в одній залі – це вже масовий захід, то всі, щоб потрапити на засідання, пред’являють COVID-сертифікат або негативний ПЛР- чи експрес-тест, або документ про одужання від коронавірусу. Правила єдині для всіх киян. І депутати Київради – не виключення!» – підкреслив Віталій Кличко.

Він наголосив, що ситуація із розповсюдженням вірусу в столиці і в Україні загалом – тривожна. Україна сьогодні – третя у світі та друга в Європі за смертністю від COVID-19.

Тільки цього тижня в Києві – від 40 до понад 60 летальних випадків щодоби. За минулу добу, наприклад, – 41 смерть. У тому числі – помер восьмирічний хлопчик. Понад пів тисячі госпіталізованих щодоби в місті. Більшість із них – в тяжкому стані.

«Я говорив і ще раз підкреслю: 98-99 відсотків тих, хто потрапляють у лікарні, – невакциновані. А серед тих, хто помер від вірусу в столиці, – жодного вакцинованого! Тому вакцинація сьогодні – єдиний спосіб зупинити стрімке розповсюдження вірусу. І втримати медичну систему від колапсу. Бо у нас практично заповнені реанімації. Заповнені 75 відсотків ліжок із киснем. Як зазначають медики, у цю хвилю лікарні потребують втричі більше кисню, ніж в попередні хвилі! Ми робимо все можливе – 88 відсотків ліжок у медзакладах столиці обладнані подачею кисню. Ми продовжуємо облаштовувати в лікарнях централізовані системи подачі кисню. Встановлювати на територіях медзакладів великі резервуари для рідкого кисню. Забезпечуємо лікарні необхідним обладнанням та медикаментами», – підкреслив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що школярі поки що на дистанційному навчанні. Адже в цю хвилю хворіє багато дітей. І чимало дітей хворіють важко. А також є летальні випадки серед дітей.

«Тому учні повернуться в школи після поліпшення епідемічної ситуації. Сподіваємося, що це станеться невдовзі. Важливо сьогодні – втримати ситуацію. Бо йдеться про здоров’я і життя людей!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]