Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київські дитячі лікувально-профілактичні заклади та пологові будинки забезпечені вакциною БЦЖ у повному обсязі – Микола Поворозник

12 вересня 2016 року, 12:20

Київські дитячі лікувально-профілактичні заклади та пологові будинки забезпечені вакциною БЦЖ у повному обсязі. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, «ВАКЦИНА БЦЖ, ЛІОФІЛІЗОВАНА/BCG VACCINE FREEZE-DRIED», закуплена за кошти Державного бюджету України, надійшла на склад Бази спеціального медичного постачання Департаменту охорони здоров’я на минулому тижні та вже розподілена між столичними пологовими будинками й дитячими лікувально-профілактичними закладами столиці.

«Таким чином проблему з відсутністю профілактичних щеплень проти туберкульозу, яка існувала близько року, вирішено», – наголосив Микола Поворозник.

Він також повідомив, що розподілених імунобіологічних препаратів маленьким киянам вистачить як мінімум до кінця 2016 року.

 

Довідково.

За твердженням фахівців, вакцинація БЦЖ посідає провідне місце в комплексі профілактичних протитуберкульозних заходів. Чисельними  світовими дослідженнями було підтверджено безпечність та імуногенність вакцини БЦЖ. Ефективність протитуберкульозних щеплень у першу чергу визначається тим фактом, що серед вакцинованих дітей захворюваність на туберкульоз у чотири рази, а смертність від нього у 9 разів нижча, ніж серед не вакцинованих. Також клінічні спостереження свідчать про благотворний вплив імунізації на перебіг туберкульозу, а саме – значне зменшення захворюваності на його тяжкі форми: міліарний туберкульоз і туберкульозний менінгоенцефаліт.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]