Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Київтеплоенерго» забезпечило сталу роботу столичного енергокомплексу в перший день обмежень руху громадського транспорту

18 березня 2020 року, 16:05

У зв’язку із припиненням роботи київського метрополітену, КП «Київтеплоенерго» як одне зі стратегічно найважливіших підприємств столиці розробило маршрути для підвезення до місця роботи усього оперативного персоналу, задіяного в управлінні та обслуговуванні енергетичних об’єктів столиці. Для перевезення персоналу було задіяно власний транспорт компанії із дотриманням норм санітарної та епідеміологічної безпеки. Про це повідомили у комунальному підприємстві.

Наразі енергетичну життєдіяльність Києва (теплопостачання, виробництво електроенергії та утилізація 25% побутового сміття) забезпечують майже 8 тис. працівників «Київтеплоенерго». Із них більше 4 тис. – персонал, який відповідає за технічний стан та сталу роботу двох теплоелектроцентралей, теплостанцій, котелень та тепломереж, усунення аварійних пошкоджень тощо. З огляду на це, упродовж доби компанія впровадила екстрені заходи для забезпечення транспортних потреб, у першу чергу, технічного персоналу.

«Усвідомлюючи соціальне значення сталого енергопостачання Києва з урахуванням посилених карантинних заходів, ми забезпечили увесь наш технічний персонал необхідними транспортними засобами для виконання службових обов’язків. У компанії створено актикризовий штаб для оперативного прийняття рішень стосовно усіх питань, пов’язаних із забезпеченням штатного режиму роботи підприємства на час карантину», – зазначив директор КП «Київтеплоенерго» Вячеслав Бінд.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]