Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Трудові колективи підприємств житло-комунальної сфери Києва ініціюють посилення епідемічної безпеки: проведення щеплення від COVID-19 або ПЛР-тестування

21 жовтня 2021 року, 16:32

Трудові колективи підприємств житло-комунальної сфери Києва ініціюють посилення епідемічної безпеки: проведення щеплення від COVID-19 або пред’явлення дійсного ПЛР-тесту.

Відповідні рішення були прийняті трудовими колективами комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва», підприємства «Київводфонд», підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району м. Києва, підприємства «Спеціалізоване управління підземних протизсувних робіт». Враховуючи ініціативу працівників, на підприємствах уже в найближчий місяць проведуть щеплення; переходять у режим посиленої епідемічної безпеки: працівники або мають бути щепленими від коронавірусу, або пред’являти дійсний результат ПЛР-тесту на COVID-19.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, ситуація із захворюваністю на коронавірус наразі досить складна.

«Щодня у місті виявляють тисячі хворих на COVID-19, лікарні продовжують заповнюватись пацієнтами, у переважній більшості невакцинованими. І ці дані свідчать на користь вакцинації, яка на сьогодні є найбільш ефективним шляхом захисту від інфекції. Тому ми не припиняємо інформаційну роботу, пояснюємо необхідність вакцинації заради здоров’я та збереження життя», – сказав Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що колективи багатьох міських підприємств проявляють власну ініціативу, щоб уберегтись від хвороби. Це ще раз підкреслює високий рівень усвідомлення людьми необхідності вакцинації. Особливо для працівників, які щодня працюють із відвідувачами і мають ризик як отримати вірус, так і стати джерелом його поширення.

Нагадаємо, що у столиці зроблено 2 004 572 щеплення від COVID-19, дві дози вакцини вже отримали 1 000 257 містян. Тільки за останню добу у Києві зроблено 21425 щеплень.

Місто створило всі умови для того, щоб кожен охочий мав змогу щепитися. У столиці працює 21 міні-вакцинальний центр на базі закладів охорони здоров’я, 148 пунктів щеплень, 53 мобільні бригади та Центр масової вакцинації. Також вакцинуватися можна у 32 тимчасових вакцинальних пунктах великих торгівельних центрів столиці та центрів надання адміністративних послуг. Усі вони забезпечені вакцинами: CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca, Cominarty/Pfizer-BioNTech. Вакцинуватися можна, звернувшись до свого сімейного лікаря, у реєстратуру закладу або зареєструватися через систему Helsi.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]