Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Локалізовано місце пошкодження тепломережі на вул. Антоновича, рух транспорту перекрито

14 травня 2024 року, 13:37

КП «Київтеплоенерго» локалізувало місце пошкодження теплової мережі, що сталось сьогодні на вул. Антоновича. Про це повідомляє комунальне підприємство.

Наразі на вул. Антоновича працюють фахівці аварійно-відновлювальної бригади «Київтеплоенерго»: здійснюють відключення ділянки та додатково обстежують локацію для проведення ремонтних робіт.

Станція метро «Либідська» працює у звичайному режимі. Рух наземного транспорту наразі перекрито.

За інформацією КП «Київпастранс», у зв’язку з проривом трубопроводу затримується рух автобусів маршрутів №№ 2-М, 38-Д, 27, 52, 60 і тролейбусів №№ 1, 12, 42, 43-К, 42-Д.

Автобуси курсуватимуть зі змінами руху: ст. м. «Либідська» – вул. Джона Маккейна – вул. Академіка Філатова – бульв. Миколи Міхновського – далі за власними маршрутами.

Рух тролейбусів організовано:

  • № 43 – від Кібернетичного центру до Дарницької площі без заїзду на Либідську;
  • № 43-К – від Кібернетичного центру до метро «Деміївська»;
  • № 1 – від вул. Галини Севрук до Деміївської площі;
  • № 12 – від ст. м. «Васильківська» до ст. м. «Деміївська»;
  • № 42-Д – від вул. Ольжича до вул. Саперно-Слобідської.

Автобус № 20 курсуватиме: від ст. м. «Площа Українських героїв» до житлового масиву «Корчувате» через вул. Володимиро-Либідська – вул. Казимира Малевича – вул. Байкова – вул. Миколи Грінченка – вул.Володимира Брожка – вул. Ізюмська – просп. Валерія Лобановського – просп. Науки далі за власним маршрутом.

Автобус № 51 рухатиметься: від ст. м. «Либідська» через вул. Джона Маккейна – бульв. Лесі Українки – бульв. Миколи Міхновського.

Пошкодження мережі діаметром 800 мм сталось під час гідравлічних випробувань. Теплоенергетики розпочали цю роботу, щоб виявити «тонкі» місця на трубопроводах і своєчасно провести ремонт для посиленої роботи взимку. Це дозволяє зменшувати рівень аварійності: порівняно з опалювальним періодом 2023/2024 кількість аварійних ситуацій, пов’язаних із пошкодженням теплових мереж, зменшилась на 15%.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]