Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Киян, що хворіють на неінфекційні захворювання, відтепер госпіталізуватимуть і у клініки Національної академії наук та МОЗ України – Валентина Гінзбург

11 листопада 2020 року, 16:37

Киян, що хворіють на неінфекційні захворювання, відтепер госпіталізуватимуть і у клініки Національної академії наук та МОЗ України. Відповідний наказ Департаменту охорони здоров’я вже підписано та направлено до виконання у Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також керівникам центрів первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрів столиці. Про це повідомила директор Департаменту Валентина Гінзбург.

Вона зазначила, що Наказ виданий на виконання відповідного розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру Державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID 19).

«Ідеться про хворих з патологіями серцево-судинної системи, гострим порушенням мозкового кровообігу, з гострими неврологічними станами, нейроінфекційного профілю, а також терапевтичних хворих та пацієнтів з гострою хірургічною патологією», – пояснила Валентина Гінзбург.

Серед медичних закладів, що безвідмовно прийматимуть киян: ДУ «Інститут кардіології ім. Стражеска НАМН України», ДУ «Інститут нейрохірургії ім. А. П. Ромаданова Національної академії медичних наук України», ДУ «Республіканська клінічна лікарня МОЗ України», ДУ Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України» та інші.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я м. Києва, таке рішення прийнято на тлі значного ускладнення епідемічної ситуації і, безумовно, збільшить можливості комунальних медичних закладів щодо надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною інфекцією.

«Проте я особисто і всі медичні представники столиці не стомлюємося звертатися до киян: від вас, від кожного особисто, напряму залежить рівень захворюваності на COVID-19 в нашому місті! Носіть захисні маски, дотримуйтесь протиепідемічних заходів, не забувайте про фізичну дистанцію. А якщо відчули симптоми хвороби – залишитеся вдома, максимально самоізолюйтеся від родини та негайно зателефонуйте своєму лікареві! І пам’ятайте – самолікування робить COVID ще небезпечнішим! Тому не призначайте собі препарати і не радьтеся з цього приводу зі знайомими, які вже перехворіли: те, що допомогло їм, не обов’язково допоможе вам, а може й нашкодить!» – закликала Валентина Гінзбург.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]