Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: У скандальній недобудові на Гончара демонтують зайві поверхи

22 жовтня 2020 року, 17:51

У недобудові на вул. Олеся Гончара, 17-23 днями розпочнеться масштабний демонтаж останніх поверхів до дозволеної граничної відмітки висотності. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Нарешті дванадцятирічна історія з недобудовою на вулиці Гончара доходить до логічного завершення! Разом з активістами та небайдужим громадянам міська влада підписала меморандум з новими власниками будівлі про демонтаж останніх поверхів до дозволеної граничної відмітки висотності», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, дозвіл на порушення благоустрою вже отримано, тож найближчим часом мешканцям сусідніх будинків доведеться набратися терпіння та дочекатися кінця демонтажу.

«Будь-яке будівництво має відбуватись відповідно до норм і правил. Особливо це стосується центральної історичної зони та буферної зони Національного заповідника «Софії Київської», що знаходиться під постійним наглядом ЮНЕСКО. Це позиція міста та особисто мера Віталія Кличка», – наголосив Валентин Мондриївський.

Він додав, що такого результату вдалося досягти лише завдяки злагодженій безупинній роботі активістів Марини Соловйової, Ірини Никифорової, директора Національного заповідника «Софії Київської» Нелі Куковальської та за повного сприяння міської влади.

Підготовка до демонтажу зайвих поверхів скандальної недобудови на Гончара

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]