Марина Хонда: Протягом серпня 40 людей, зокрема 19 дітей, перебували у притулках та кімнатах кризового реагування Києва
Протягом серпня 40 людей, із яких – 19 дітей, перебували у притулках та кімнатах кризового реагування столиці. Звернень щодо домашнього насильства на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надійшло майже 600, а загалом дзвінків – 1 417. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.
«Протягом серпня 40 осіб, серед яких – 21 жінка та 19 дітей, отримали прихисток у притулках та кімнатах кризового реагування Києва. Показник фізичного насильства зріс на 5%. Майже 600 звернень щодо домашнього насильства за місяць – це не просто статистика. Це долі людей, які потребують нашої уваги та допомоги. Така тенденція підтверджує нагальну потребу в розширенні послуг допомоги постраждалим від домашнього насильства, кількість яких зростає на тлі війни та постійного стресу. Проблема особливо гостра для жінок із дітьми. Водночас важливо пам’ятати, що допомоги потребують і чоловіки. Цього місяця 108 звернень надійшло саме від них», – повідомила Марина Хонда.
За її словами, загалом протягом серпня фахівці Служби «Телефон довіри» КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству опрацювали 1 417 дзвінків. Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали 480 консультацій.
«Жодна людина не повинна відчувати страх чи небезпеку у своїй родині. Якщо ви або хтось із ваших близьких постраждали від насильства чи опинились у загрозливій ситуації, обов’язково звертайтеся до фахівців. Вам нададуть консультацію та допомогу. За потреби, мобільна бригада перевезе до безпечного місця», – наголосила Марина Хонда.
Міська служба «Телефон довіри» працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами:
- 15-00 (зі стаціонарного);
- (044) 272-15-00 (із мобільного).
Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресами: вул. Юрія Іллєнка, 20 та вул. Райдужна, 6-А.
Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна в соціальних мережах Центру: у Facebook – https://e.surl.li/gtyqqs та Instagram – https://e.surl.li/qosxcn.
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]