Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичним метро скористались майже 4,9 мільйона пасажирів, із яких близько 1,1 мільйона – пільговики

14 листопада 2023 року, 11:28

Минулого тижня столичним метро скористались майже 4,9 мільйона пасажирів, із яких близько 1,1 мільйона – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Для безпечного та безперебійного руху поїздів на підприємстві тривають планові роботи з утримання колійного господарства. Минулого тижня фахівці замінили 24 шпали, 23 бруси на стрілочних переводах та 25 м рейки. Окрім того, проходять почергові капітальні ремонти ескалаторів на станціях «Палац спорту» та «Либідська».

Метрополітен закликає пасажирів бути обачними та обережними під час користування ескалаторами. Минулого тижня працівники підземки зупиняли ескалатори 61 раз, щоб запобігти травмуванню пасажирів, та 41 раз – через потрапляння в них сторонніх предметів, що перевозили пасажири.

Також у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка «Сталь Перемоги», організатором якої є Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе. Триватиме мистецький проєкт до 10 грудня.

Нагадуємо, що інтервали руху поїздів у години пік у будні дні наразі становлять 02:30 – 03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00 – 05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]