Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких 1,1 мільйона – пільговики

18 червня 2024 року, 15:24

Минулого тижня столичним метро скористалися майже 4,5 мільйона пасажирів, із яких 1,1 мільйона – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

На підприємстві проходять планові роботи з утримання інфраструктури, зокрема з 10 до 17 червня замінили 30 шпал, 20 брусів, 1 стрілочний перевід та 20 шт. підкладки типу «метро». Крім того, триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Шулявська» та ескалатора № 2 на станції «Вокзальна».

Водночас через недотримання пасажирами правил користування трапляються зупинки ескалаторів. Так, із різних причин минулого тижня відбулося 107 зупинок ескалаторів. Зокрема, 10 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 48 – для уникнення травмування, 29 – через потрапляння особистих речей. Підприємство закликає бути обачними та дотримуватися правил поведінки.

Інтервали руху поїздів у будні, в години пік становлять орієнтовно 3–4 хвилини, а в міжпікові – 6:00–6:30 хвилин. У вихідні дні час очікування поїзда складає 6–7 хвилин. Звертаємо увагу, що рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. Детально про режим роботи за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Нагадаємо, що 14 червня у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» запрацювала виставка «Ділитися життям», мета якої – привернути увагу до теми донорства. Триватиме мистецький проєкт до 30 червня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]