Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей презентували виставку «Тампере–Київ–Тампере: with love», присвячену 70-річчю побратимства між двома містами (+фото)

18 червня 2024 року, 17:31

У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей презентували виставку «Тампере–Київ–Тампере: with love», присвячену 70-річчю побратимства між українською столицею та фінським містом. Про це повідомила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Цьогоріч ми святкуємо 70-ту річницю побратимства Києва та фінського міста Тампере. Темою, що об’єднала відзначення, стала дружба та надія. А найголовнішими учасниками заходів – діти з різних мистецьких шкіл і закладів дошкільної освіти. У ці складні для нашої країни часи місто-побратим Тампере активно підтримує киян і весь український народ фінансово, матеріально і морально. Утім особливу увагу фінське місто приділяє нашим дітям. Уже третій рік поспіль Тампере організовує в себе відпочинок для дітей, які постраждали від війни, за що ми їм безмежно вдячні», – зазначила Ганна Старостенко.

За її словами, дуже символічно, що саме в Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей продовжується ланцюжок мистецьких заходів, присвячених 70-річчю побратимства Тампере та Києва. Адже на виставці представлені мистецькі роботи, які створювали вихованці шкіл і дошкільних закладів освіти Тампере для підтримки та солідарності з Україною. Ці роботи Тампере передало нашому місту в межах спільних культурно-мистецьких проєктів.

Загалом Київ отримав від міста-побратима понад 150 оригінальних робіт, створених дітьми від 2 до 14 років. Автори самостійно обирали формат: колаж, графіку чи поробки з природних матеріалів і прикрас. Кожен витвір має символічні кольори – синій і жовтий. Під час створення цих робіт діти надихалися розповідями викладачів про історію побратимства Тампере та Києва.

Побачити виставку мистецьких робіт можна в Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей за адресою: Берестейський проспект, 25-А.

Як повідомляли раніше, першу виставку, присвячену 70-річчю побратимства Тампере та Києва, презентували в Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Презентація виставки «Тампере–Київ–Тампере: with love» в Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей (фото – КМДА, Любов Голуб’ятнікова)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]