Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Минулого тижня столичним метрополітеном скористалися понад 5,2 мільйони пасажирів, із яких 1,2 мільйони – пільговики

03 жовтня 2023 року, 12:58

Минулого тижня столичним метро скористалися понад 5,2 мільйони пасажирів, із яких 1,2 мільйони – пільговики. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Також із 25 вересня до 2 жовтня на станціях метро як укриттях під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» в комендантську годину перебували 2 680 осіб.

Для безпечного та безперебійного руху поїздів на підприємстві тривають планові роботи з утримання колійного господарства. Так, минулого тижня фахівці замінили 69 шпал, 11 брусів на стрілочних переводах та 62,5 м рейки. Окрім того, проходять почергові капітальні ремонти ескалаторів на станціях «Палац спорту» та «Либідська».

Нагадаємо, що з 2 жовтня зменшено інтервали руху поїздів: середній проміжок часу між поїздами в годину пік складає 02:30 – 03:00 хв., у міжпікові години – 05:00 – 05:30 хв. Інтервали у вихідні дні наразі залишаються без змін, поїзд прибуватиме кожні 6-7 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

Також нагадаємо, що у столичному метрополітені доступні такі засоби оплати проїзду:

  • транспортна карта;
  • qr-квиток;
  • qr-код, згенерований у додатку Київ Цифровий;
  • безконтактна банківська картка;
  • мобільні додатки ApplePay та Google Pay.

Оператором оплати проїзду у громадському транспорті визначено КП «ГІОЦ», тож у разі виникнення запитань необхідно телефонувати на гарячу лінію оператора: 044-366-55-55.

На станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка вчительських історій воєнного часу «Вчителі важливі!». Історії вчителів, що представлені у виставці, було зібрано в межах національної премії Global Teacher Prize Ukraine від ГС «Освіторія». Триватиме виставка до 29 жовтня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]