Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міська влада оскаржить рішення суду щодо повернення зеленої зони біля метро «Сирець» у використання апарату РНБО для забудови

10 вересня 2021 року, 16:29

Департамент земельних ресурсів КМДА вже підготував апеляцію на рішення суду про повернення зеленої зони біля метро «Сирець» у використання апарату РНБО України для забудови. Про це повідомляє Департамент земельних ресурсів.

31 серпня 2021 року Окружний адмінсуд Києва визнав протиправним та скасував розпорядження КМДА «Про припинення апарату РНБО України права постійного користування земельною ділянкою на вулиці Щусєва у Шевченківському районі міста Києва».

«Тим самим суд зробив крок для того, щоб земельну ділянку на вул. Щусєва забудували багатоквартирними будинками з паркінгами», – повідомляє директор Департаменту Валентина Пелех.

Також у Департаменті зазначили, що під час того, коли ділянка була у використанні РНБО України, вона не використовувалась за призначенням. За цей час ділянка стала занедбаною та була доведена до критичного стану.

У свою чергу, після припинення права постійного користування ділянкою апарату РНБО КО «Київзеленбуд» подало клопотання та власними силами очистило територію від сміття, привело до належного стану та здійснило благоустрій.

У Департаменті нагадали, що у 2019 році КМДА за результатами обстеження земель видала розпорядження, яким припинила апарату РНБО право постійного користування ділянкою у зв’язку з тим, що вона не використовується за цільовим призначенням.

Міська влада і надалі буде відстоювати позицію збільшення зелених зон у Києві, адже цього прагнуть і кияни.

БУЛО

СТАЛО

ПЛАНИ ЗАБУДОВИ ВІД АПАРАТУ РНБО

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]