Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Місто готове збільшити кількість опорних садочків, якщо в цьому буде потреба – Микола Поворозник

01 липня 2022 року, 10:01

Київ готовий збільшити кількість опорних садочків для прийому малюків, якщо у цьому буде необхідність. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він нагадав, що 1 червня у столиці відновили роботу 34 опорні садочки. Таке рішення місто прийняло у зв’язку із тим, що у столицю повертаються містяни.

«Столиця поступово оживає, відновлює роботу бізнес. І не у всіх батьків, які повернулися на роботу, є можливість з кимось залишити дітей. Відповідно, виникла необхідність відновити роботу дитячих садочків. На сьогодні садочки відвідують майже 900 дітей. Нагадаю, що до введення режиму воєнного стану до міських садочків було оформлено майже 100 тисяч дітей. Із збільшенням кількості дітей дошкільного віку у столиці, місто готове збільшити й кількість опорних садочків», – зазначив Микола Поворозник.

Він також нагадав, що до столичних садочків можуть відправити своїх дітей не тільки мешканці Києва, а й тимчасово переміщені особи та військовослужбовці. Для тих батьків, чиї діти не зареєстровані у столиці, необхідно пройти реєстрацію в електронній черзі, оформитись до київського садочка і після цього так само звернутись до свого дитячого навчального закладу та отримати направлення.

«Водночас у столиці залишається небезпека обстрілів. Тому закликаю батьків не поспішати з поверненням дітей до столиці. За можливості залишайтеся у більш безпечних місцях, адже для ворога Київ лишається ціллю номер один», – зазначив Микола Поворозник.

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]