Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Місяць без талонів: електронними квитками скористалися майже 5 млн разів

12 серпня 2021 року, 16:53

За перший місяць після скасування паперових талонів електронними квитками скористалися майже 5 млн разів. Про це повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

За цей період через застосунок Київ Цифровий кияни придбали 1,4 млн QR‑квитків та 77 808 транспортних карт. На сьогодні містяни купують приблизно 2,5 тисячі транспортних карт щодня, до скасування талонів – 900 у день.

До 14-го липня в наземному транспорті фіксували в середньому 170 тисяч пасажирів у будній день і близько 75 тисяч – у вихідний. Після скасування паперових талонів показники збільшилися до 220-250 тисяч та 100-130 тисяч відповідно. Це означає, що кількість оплачених поїздок у день збільшилась у середньому на 50 тисяч одиниць. А це приблизно на 400 тисяч гривень більше надходжень до бюджету міста щодня.

Нагадаємо, що в Києві діє понад 2000 місць для поповнення транспортних карт і купівлі QR-квитків для проїзду у громадському транспорті.

Придбати квиток можна:

  • у T-кіосках;
  • у терміналах самообслуговування е-квитка;
  • у терміналах Easy Pay;
  • на станціях «Київського метрополітену»;
  • у застосунку Київ Цифровий;
  • в особистому кабінеті киянина.

Із усіма точками продажу та поповнення можна ознайомитися на міській мапі https://bit.ly/3fYNmPz.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]