Міжнародна ініціатива «Партнерство «Відкритий уряд»: у столиці відбулось обговорення напрямів майбутнього місцевого плану дій
У столиці відбулось обговорення напрямів майбутнього місцевого плану дій у межах участі Києва у міжнародній ініціативі «Партнерство «Відкритий уряд». Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА.
«Цього року Київ приєднався до програми «Відкритий уряд – місцевий рівень». Це зробило наше місто частиною глобальної мережі, що впроваджує практики відкритого урядування. Заявка Києва була відібрана серед 138 інших з усього світу. Її основою став наш флагманський проєкт у напрямі комунікації з суспільством – мережа VCENTRI HUB. Участь у програмі сприятиме підвищенню впізнаваності Києва на міжнародному рівні. Це також дасть змогу співпрацювати з партнерами та обмінюватися досвідом у впровадженні інноваційних методів управління. Завдання сьогоднішньої зустрічі – визначити пріоритети та заходи майбутнього плану дій. Завдяки експертам і громадським активістам Київ отримає нові інструменти залучення громадян до прийняття рішень. Отже, бажаю всім учасникам стратегічної сесії результативної дискусії», – сказала заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.
За її словами, участь Києва у цій програмі сприятиме посиленню впізнаваності столиці на світовому рівні, дозволить розширити реальні можливості співпраці з міжнародними партнерами та обміну досвідом щодо підходів до управління містом.
«Безперечно, розвиток відкритого врядування є надзвичайно важливим для нас як для структури, що координує роботу з розвитку громадянського суспільства. Тому ми активно впроваджуємо цей напрям у своїй діяльності та вже маємо чималі напрацювання. А приєднання до місцевої програми міжнародної ініціативи ОGP є ще одним важливим кроком для впровадження у Київській міській владі інструментів відкритого урядування та просування ще більш прозорого й інклюзивного місцевого управління», – зазначила директорка Департаменту суспільних комунікацій Мирослава Смірнова.
Кожне місто, яке є членом Ініціативи, раз на два роки подає свій план дій, розроблений спільно з громадянським суспільством, у якому окреслюються конкретні зобов’язання.
Головним завданням стратегічної сесії було визначення та обговорення пріоритетів майбутнього плану дій, його основних завдань і заходів, які будуть реалізовані у столиці у сфері відкритого врядування протягом найближчих років.
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]