Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На базі міської лікарні № 7 завершують роботи для відкриття нового відділення інтервенційної радіології

13 вересня 2022 року, 11:33

На базі КНП «Київська міська клінічна лікарня № 7» незабаром запрацює відділення інтервенційної радіології, де надаватимуть високоспеціалізовану меддопомогу пацієнтам із гострими серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями: інсультами, інфарктами тощо. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За її словами, за кошти міського бюджету для відділення закупили сучасне дороговартісне обладнання, зокрема інтервенційну ангіографічну систему, мікрохірургічний мікроскоп, мобільний рентген-апарат тощо. Також у лікарні сформовано штат висококваліфікованих спеціалістів – інтервенційних кардіологів, нейрохірургів, судинних хірургів та інших.

У новому відділенні 24/7 проводитимуть діагностичні обстеження коронарних судин серця, судин головного мозку, периферійних судин. А також оперативне лікування: стентування коронарних артерій при гострому інфаркті міокарда, стентування судин головного мозку при виявлених стенозах, тромбекстракції пацієнтам із гострим порушенням мозкового кровообігу, високотехнологічні оперативні втручання на периферійних судинах.

«Таким чином, невідкладна медична допомога пацієнтам із гострими серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями у цілодобовому режимі надаватиметься вже на базі трьох комунальних клінік. Ще кілька років тому киян із такими станами рятували в інститутських закладах, а сьогодні їх ставлять на ноги в Київській міській клінічній лікарні № 1 та Олександрівській лікарні, до яких ось-ось приєднається і міська клінічна лікарня № 7», – наголосила Валентина Гінзбург.

Вона зауважила, що серцево-судинні захворювання посідають перше місце за рівнем летальності у всьому світі, а Київ не є винятком. І часто, коли йдеться про гострі стани, у лікарів є всього кілька годин, щоб врятувати людину.

«Розширення мережі закладів, де надають медичну допомогу за світовими стандартами, для багатьох пацієнтів не просто можливість вижити, а шанс на повноцінне життя без складних наслідків. Саме тому навіть сьогодні міська влада не зупиняє розвиток тих напрямів столичної медицини, що сьогодні та в майбутньому допомагатимуть зберігати життя і здоров’я киян», – сказала Валентина Гінзбург.

Вона також закликала містян не зволікати і негайно викликати швидку, якщо виявили у себе чи близьких симптоми інсульту або інфаркту, а також обов’язково погоджуватися на госпіталізацію, якщо медики її пропонують.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]