Версія для людей із вадами зору

На дорогах столиці працює 163 одиниці снігоприбиральної техніки «Київавтодору»

23 січня 2020 року, 9:10

Наразі на дорогах столиці працює 163 одиниці снігоприбиральної техніки. Про це повідомили у комунальній корпорації «Київавтодор».

«Враховуючи прогноз синоптиків, уночі на дорогах столиці чергувала 321 одиниця снігоприбиральної техніки. До роботи залучено 163 одиниці. Уже до 7-ї ранку було завершено основну роботу з обробки доріг протиожеледними засобами», – зазначив заступник генерального директора  «Київавтодору» Валентин Осипов.

За його словами, також працює техніка і бригади ручного прибирання на тротуарах. Особлива увага приділяється сходам, адже комфорт і безпека пішоходів – у пріоритеті.

За прогнозом синоптиків, протягом дня також можливі опади. У «Київавтодорі» готові до погіршення погоди – підготовлено 418 одиниць снігоприбиральної техніки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua