Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На площі Тараса Шевченка реконструюють трамвайну лінію

30 червня 2017 року, 11:13

У Києві реконструюють трамвайну лінію на площі Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Автозаводської до вул. Пуща-Водицької) із розворотним кільцем. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Реконструкція колій на зазначеній ділянці із розворотним кільцем не виконувалася більше 30 років. Це призвело до значного зношення трамвайного полотна та контактної мережі.

Сьогодні даною трамвайною лінією проходять три маршрути електротранспорту (№ 12, № 17, № 19), якими користується значна кількість пасажирів. Незадовільний стан колій призводить до збільшення ризику для життя та здоров’я пасажирів під час користування трамваєм, а також до надмірного зношення рухомого складу.

Завдяки реконструкції трамвайної лінії покращаться експлуатаційні показники об’єкту, його технологічні частини, а саме: буде повністю замінено рейко-шпальну решітку (колії, скріплення, шпали); вирішиться питання водовідведення з трамвайних колій в існуючу дощову каналізацію; буде використано сучасні технології (конструкція трамвайних колій за межами розворотного кільця з блочного типу із залізобетонними плитами висотою 350-400 мм та трамвайними рейками висотою 180 мм), знижено шумонавантаження на існуюче середовище; завдяки технології інтегрованої рейки в дорожнє полотно збільшиться пропускна спроможність вулиці для автомобілів.

Також у рамках робіт на даній ділянці планують влаштувати нові, сучасні павільйони очікування з інформаційно-довідковим обладнанням.

Замовником проектування та виконання робіт визначено КП «Київпастранс».

Фінансування проектування та реконструкції трамвайної лінії на площі Тараса Шевченка здійснюватиметься відповідно до показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]